Дізнатись ціну

Ваше имя

Номер телефона

Як збільшити тягу в димоході, буржуйці або ж печі?

Главная #Блог /

Як збільшити тягу в димоході, буржуйці або ж печі?

Збільшити тягу можна декількома способами:

Як збільшити тягу в димоході, буржуйці або ж печі

Для обігріву приватного будинку, дачі, гаража та інших будівель використовують різноманітні печі та буржуйки. У порівнянні з іншими видами опалювального обладнання вони відрізняються безліччю незаперечних переваг. Однак у процесі експлуатації виникає потреба у збільшенні початкових показників потужності. Підвищити ККД буржуйки можна, якщо збільшити силу тяги.

Існує безліч актуальних способів для вирішення поставленого завдання, скориставшись послугами компанії «Трубочист-PRO».

Основні причини поганої тяги

Рух повітря (тяга) залежить від наступних факторів:

  • Кількість припливних повітряних мас.
  • Кількість згорілих газів, що виходять через димоход.

Виконуючи комплекс всіх заходів, необхідно враховувати той факт, що тяга є показником природної вентиляції в закритому приміщенні. Таким чином, рух повітряних мас має здійснюватися лише в одному з напрямів. За наявності двох різних напрямків припливу чи витяжки повітря істотно зменшується початкова тяга в буржуйці чи печі.

В результаті полум’я у печі автоматично зменшує силу горіння, а в деяких ситуаціях може статися вихід диму у житлову кімнату. Тому при створенні нормальної тяги в буржуйці спочатку потрібно врахувати всі вимоги, які висуваються до приміщень з природною вентиляцією.

Способи, як збільшити тягу

Збільшити тягу можна із застосуванням кількох перевірених способів, одним з яких є можливість позбутися перешкоди. В результаті виникає необхідність проведення процедури прочистки димоходу. Якщо після виконаної роботи тяга все одно залишилася недостатньою, тоді слід скористатися ще кількома рекомендаціями:

  1. Піднімаємо димоход або збільшуємо його висоту – це актуальний спосіб, якщо димохід розташований відносно не високо над коником даху, а тому відбувається зрив потоків вітру (все це істотно впливає на погану тягу в димоході).
  2. Монтаж дефлектора, під яким прийнято розглядати спеціальний пристрій, що буває декількох видів – статичний, флюгерний та обертовий. Незважаючи на це, дефлектор виконує одну важливу функцію: запобігає попаданню вітропотоку в димоход, що дозволяє збільшити тягу на 5-25%.
  3. Монтаж димососа – цей спосіб вирішення вентиляційних проблем відноситься до списку найдорожчих, але саме він здатний гарантувати 100% збільшення тяги. Для цього необхідно організувати певне розрядження в димоході, яке залежить від конкретної моделі та набору технічних характеристик конструкції. Серед переваг варто відзначити простий спосіб встановлення та подальшої експлуатації.

У нашій компанії «Трубочист-PRO» працює команда досвідчених і кваліфікованих фахівців, які точно знають, як швидко та якісно виконати процедуру збільшення тяги. Перед початком роботи фахівці здійснюють обов’язкову діагностику для з’ясування точної причини поганої тяги. Завдяки професійному підходу, вдасться підібрати найбільш підходящий варіант для вирішення проблеми, що виникла, враховуючи бюджет клієнта.

 

Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

М. КИЇВ УШИНСЬКОГО, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
ВИЇЖДЖАЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС В МЕЖАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ваше имя

Номер телефона