увеличить тягу в камине

Збільшити тягу можна декількома способами:

Перший з них, це те, що перешкоджає даній тязі.
Потрібно прибрати перешкоду, тобто його почистити. Коли димохід чистий, а тяга все одно не збільшилася, використовуємо інші способи.

  1. Збільшуємо висоту димаря (піднімаємо димохід). Це потрібно тоді, коли димар стоїть не високо над коником даху та йде зрив вітропотоку, що впливає на погану тягу в димоході.
  2. Установка дефлектора. Дефлектор — це нехитрий пристрій, він поділяється на кілька типів: статичний, флюгерний, та такий, що обертає. Всі вони служать одній меті — запобігти попаданню вітропотоку в димохід та збільшити тягу від 5 до 25%.
  3. Установка димососа. Незалежно від того, що це на перший погляд найдорожчий спосіб вирішення вентиляційної проблеми, але в кінцевому підсумку він може виявитися найдешевшим. Цей пристрій гарантовано збільшує тягу. Залежно від моделі та технічних характеристик, створюється потрібне розрядження в димоході. Досить простий в установці і використанні.

Наша компанія має великий досвід у вирішенні даного питання. Фахівці знайдуть причину та запропонують оптимальний варіант вирішення проблеми.

 

Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment