Дізнатись ціну

Ваше ім'я

Номер телефону

Чистка димоходу картопляним лушпинням

Главная #Блог /

Чистка димоходу картопляним лушпинням

Доброго часу доби! Якщо ви знайшли цю статтю, а тим більше прочитали її, значить не все втрачено і ви не зробили багато непотрібних дій.

Ходить «легенда»:

Картопляне лушпиння допомагає почистити димохід від сажі!

Насправді, це черговий міф, ні чим не обґрунтований.

(Ах так, я особисто спалив 2 кг картопляного лушпиння у себе в котлі і НІЧОГО!)

Так, є хімія для чистки димоходу, але вона дійсно працює, і по сажі це видно. Сажа стає більш пухкою та набуває коричневого або рудого відтінку. Але по суті, нікуди не зникає, як була на стінках димоходу так на них і залишається.

З картопляним лушпинням взагалі ситуація незрозуміла, колір не змінився, сажа яка була – така і залишилася. Можна звичайно сказати – що раніше котлів не було, люди в печах і різко спалювали, їм допомагало.

Добре, розберімось:

Як допомагало?

Що відбувалося з сажею?

На який саме вид сажі виявлялося дієво?

Куди поділася сажа?

Що з нею відбувалося?

Якщо ви отримали інші результати при спалюванні картопляного лушпиння — поділіться! Я буду дуже радий поспілкуватися з людиною, у якої щось об’єктивно вийшло. Але що б мені не говорили, застосувати вираз «почистити сажу картопляним лушпинням» напевно буде не зовсім правильно. Спалювання лушпиння, хімії, хімічного, або біологічного дуже далеко від слова чистка. Почистити сажу — це її видалити механічно (будь-яким іншим способом приклавши до нього зусилля). Якщо це зусилля не буде докладено, сажа чарівним чином не зникне.

Не вірте в казки, користуйтеся – послугами сажотрусів!

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

м. Київ вул. Ушинського, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області

Ваше ім'я

Номер телефону