Дізнатись ціну

Ваше ім'я

Номер телефону

КОМПАНІЯ «ТРУБОЧИСТ – PRO»

Чистка димоходів (Камінів, Котлів, Печей)

Працюємо 24/7
Майстер протягом 1-ї години
Будь-яка форма оплати

МИ ЧИСТИМО ВСЕ!

Кожна чистка має свої особливості. Компанія «Трубочист-Pro» допоможе розрахувати вартість чистки саме вашого каміна, печі або котла.

КАМІНИ

ПЕЧІ, ГРУБИ

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Залиште заявку на сайті і ми зв'яжемося з Вами протягом 15 хвилин.

Наші оператори приймають заявки БЕЗ вихідних з 09:00 до 21:00. Якщо ви залишите заявку на сайті, ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин.
1) ЗАЯВКА
З моменту подачі заявки до виконання чистки не більше 2 годин. Працюємо без вихідних з 09:00 до 21:00 Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області.
2) ЧИСТКА
Високий контроль якості робіт. Після проведення чистки готуємо фотозвіт. Чистоту димоходу Гарантуємо!
3) ФОТОЗВІТ
Прибирання робочої зони. Після нас завжди чисто!
4) ПРИБИРАННЯ

ТРИ ТИПИ САЖІ, ЯКІ ЗАСМІЧУЮТЬ ДИМОХІД

СИПУЧА АБО ПИЛОВИДНА

Даний тип сажі найчастіше зустрічається в грубах та пічках. Ця сажа за структурою нагадує або пил, або пух. Сажа такої структуру взагалі не піддається впливу хімії, зате добре чиститься механічним, роторним способом. Але при чищенні сажі такого типу потрібно бути вкрай обережним. Чистку потрібно виконувати тільки із застосуванням пилососа для сажі. Ми Вам не рекомендуємо самостійно чистити грубки й пічки, в процесі чистки досить одного неправильного руху, і Вам доведеться робити ремонт у своєму будинку. Довірте чистку сажі професійним сажотрусам.

РІДКА

Це найважчий та найпроблематичніший для чищення вид сажі. Працювати з такою сажею вкрай складно. Зустрічається даний вид сажі в котлах довгого горіння, де димохід вже практично наглухо забитий і диму нікуди виходити. Дим просочується через крихітний отвір в димоході і, як наслідок, він не може нагріти сам димохід, утворюється так звана «точка роси». Волога, що утворилася в димоході, стікає по стінках труби, залишаючи коричневі патьоки – це рідка сажа і всередині димоходу вона нагадує пластилін.

Буває так, що рідку сажу не можна вичистити жодною насадкою. В такому випадку є два варіанти: перший – чистка з розбором димаря; другий – сушіння димаря з подальшим чищенням. Остання процедура обов’язково має проводитись професіоналом, інакше є всі шанси або зіпсувати димохід, або спалити будинок.

ТВЕРДА

Твердий тип сажі найчастіше утворюється в твердопаливних котлах, або котлах тривалого горіння, печах булер’янах. Має або пористу структуру, яка за відчуттями чимось нагадує пінопласт, або тверду структуру. Саме на цей тип сажі має впливати хімія, але, на жаль, не вся і не в тих кількостях, які вказані на упаковці. Ми також для чищення котлів використовуємо хімію, найчастіше 1-2 кг на одне протоплення. Після цього можна чистити і димохід, і котел. Це засіб, який спрощує чистку, але не замінює її.

Тверда сажа не так добре чиститься як пилоподібна. Бувають настільки забиті й закоксовані димоходи, що їх буквально доводиться висвердлювати. У цьому разі чищення димоходу має виконувати професіонал.

ТРИ СПОСОБИ ЧИСТКИ ДИМОХОДУ

Роторна чистка димоходу

95% видалення сажі

Це той спосіб, який використовує наша компанія. Найефективніший і найдієвіший із способів очищення димоходів. Використовується спеціальна щітка, яка обертається в димоході зі швидкістю 2000 об/хв. і прочищає димохід від низу до верху. Переваги даного способу:

 1. Працює для всіх типів димоходів.
 2.  Працює з усіма типами сажі.
 3.  Не потрібно підніматися на дах.
 4. Дає можливість пройти і прочистити всі вигини в димоході.

Вакуумна чистка

75% видалення сажі

Сажотрус залазить на дах, знімає дашок з димоходу, встановлює на трубу потужний вентилятор і висмоктує з труби сажу. Є кілька недоліків такого способу: його можна застосовувати тільки в печах і грубах, де пухнаста і пиловидна сажа. В інших випадках і на інші типи сажі вакуумна чистка не діє. Також, вся сажа, яка висмоктується, рівномірно розпорошується на Вашу ділянку і ділянки Ваших сусідів.

Хімічна чистка

10-25% видалення сажі

Такий вид чистки – це більш профілактичний засіб. Дієвим засобом для чищення димоходу цей спосіб назвати не можна. Хімія змінює структуру сажі, але при цьому вона нікуди не дівається, а залишається на стінках димоходу. І якщо димохід забитий, то хімія в цьому випадку не допоможе.

ЯК МИ ЧИСТИМО ДИМОХОДИ

ВАРТІСТЬ ЧИСТКИ ВАШОГО ДИМОХОДУ

Основні фактори, які впливають на вартість чистки димоходу.

Стандартної ціни на чистку димоходу не існує як і не існує однакових димоходів.

Ось кілька питань на які ми хотіли б отримати відповіді.

 1. Від чого Ваш димохід: від каміну, печі або груби чи твердопаливного котла?
 2. Із чого Ваш димохід: з металу, цегли, кераміки і т.д.?
 3. Внутрішній діаметр димоходу? (якщо знаєте)
 4. Висота димоходу? (приблизно)
 5. Наявність ревізії, сервісних лючків, “сажотрусок”.

По телефону наш фахівець проконсультує вас по загальній вартості.

Працюємо без вихідних з 09:00 до 21:00.

Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

1. ЯК ЧАСТО ЧИСТИТИ?

На частоту впливає багато факторів: як часто і чим топити, температура горіння та інше. Спробуємо відповісти коротко та чесно.

 1. Твердопаливні котли – один-два рази на рік.
 2. Каміни – один раз в три роки.
 3. Пічки та грубки – один раз в три-п’ять років.

Дані висновки зроблені виключно з нашого досвіду роботи на об’єктах, а дані періоди вказані до фактичної зупинки пристрою. На прикладі грубки можна сказати так: працювати погано і з великою витратою дров та колосальною втратою ККД вона почне вже через два роки регулярної експлуатації, але повністю заб’ється через п’ять років.

2. НАВІЩО ЧИСТИТИ ДИМАР?

 1. Падіння ККД, збільшення витрати дров – це перший дзвіночок, який свідчить про те, що потрібно задуматися про чищення
 2. Погана або зворотна тяга – найчастіше саме ці слова ми чуємо від своїх клієнтів. Це перша та найочевидніша ознака того, що димохід забився і перестав правильно працювати.
 3. З’явився неприємний запах сажі – цей запах попередить Вас про те, що вже пора почистити димохід.
 4. Займання димоходу – відбувається в разі, якщо Ви проігнорували попередні пункти та продовжили топити. Як наслідок – може згоріти будинок.
 5. Отруєння чадним газом – на жаль, це найсумніший розвиток подій. Про наслідки говорити не варто.

ВІДЕО ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

НАШІ КЛІЄНТИ

ДЕ МИ ПРАЦЮЄМО

Київ

Ірпінь

Бровари

Бориспіль

Буча

Чернігів

Українка

Вишневе

Вишгород

БЛОГ

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

м. Київ вул. Ушинського, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області

Ваше ім'я

Номер телефону