Дізнатись ціну

Ваше имя

Номер телефона

КОМПАНІЯ «ТРУБОЧИСТ – PRO»

Чистка димоходів (Камінів, Котлів, Печей)

Працюємо 24/7
Майстер протягом 1-ї години
Будь-яка форма оплати

МИ ЧИСТИМО ВСЕ!

Кожна чистка має свої особливості. Компанія «Трубочист-Pro» допоможе Вам розрахувати вартість чистки саме вашого каміна, печі або котла.

КАМІНИ

ПЕЧІ ГРУБИ

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Залиште заявку на сайті і ми зв'яжемося з Вами протягом 15 хвилин.

Наші оператори приймають заявки БЕЗ вихідних з 09:00 до 21:00 Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин.
1) ЗАЯВКА
З моменту подачі заявки до виконання чистки не більше 2 годин. Працюємо без вихідних з 09:00 до 21:00 Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області.
2) ЧИСТКА
Високий контроль якості робіт. Чистоту димоходу Гарантуємо!
3) ФОТОЗВІТ
Прибирання робочої зони. Після нас завжди чисто!
4) ПРИБИРАННЯ

ТРИ ТИПИ САЖІ, ЯКІ ЗАСМІЧУЮТЬ ДИМОХОД

СИПУЧА АБО ПИЛОВИДНА

Даний тип сажі найчастіше зустрічається в грубах та пічках. Ця сажа за структурою нагадує або пил, або пух. Так як дана сажа має таку структуру, вона взагалі не схильна до впливу хімії, зате добре чиститься механічним, роторним способом. Але при чищенні даної сажі потрібно бути вкрай обережним. Чистку потрібно виконувати тільки із застосуванням пилососа для сажі. Ми Вам не рекомендуємо самостійно чистити грубки й пічки, в процесі чистки досить одного неправильного руху, і Вам доведеться робити ремонт у своєму будинку. Довірте чистку сажі професійним сажотрусам.

РІДКА

Це найскладніший та найпроблематичніший вид сажі. Працювати з такою сажею вкрай складно. Зустрічається даний вид сажі в котлах довгого горіння, можна сказати всюди, де димоход вже практично наглухо забитий, і диму вже нікуди виходити. Дим просочується через крихітний отвір в димоході, як наслідок він не може нагріти сам димохід, і утворюється так звана «точка роси». Волога, що утворилася в димоході, стікає по стінках труби, залишаючи коричневі розводи – це рідка сажа, і всередині димоходу вона нагадує пластилін.

Буває таке, що не бере цю сажу жодна насадка, вони просто не працюють. Варіантів два: перший – чистка з розбором димоходу; другий – сушка димоходу з подальшою чисткою. Особливо остання процедура повинна проводитися професіоналом, інакше є всі шанси або зіпсувати димоход, або спалити будинок.

ТВЕРДА

Найчастіше утворюється в твердопаливних котлах, або котлах довгого горіння, печах булер`янах. Має або пористу структуру, що за відчуттями чимось нагадує пінопласт, або тверду структуру. Саме на цей тип сажі повинна впливати хімія, але, на жаль, не вся і не в тих кількостях, які вказані на упаковці. Ми самі для чищення котлів використовуємо хімію, найчастіше 1-2 кг на одну протопку. Після цього можна чистити і димохід, і котел. Це засіб, який спрощує чистку, але не замінює її.

Тверда сажа не так добре чиститься як пиловидний. Бувають настільки забиті і накоксовані димоходи, що їх буквально доводиться висвердлювати. В цьому випадку чистку димоходу повинен виконувати професіонал.

ТРИ СПОСОБИ ЧИСТКИ ДИМОХОДУ

Роторна чистка димоходу

95% видалення сажі

Це той спосіб, який використовує наша компанія. Найефективніший і найдієвіший із способів очищення димоходів. Це спеціальна щітка, яка обертається в Вашому димоході зі швидкістю 2000 об / хв і прочищає Ваш димохід від низу до верху. Переваги даного способу:

 1. Він працює для всіх типів димоходів.
 2.  З усіма типами сажі.
 3.  Не потрібно підніматися на дах.
 4. Дає можливість пройти і прочистити всі вигини в димоході.

Вакуумна чистка

75% видалення сажі

Сажотрус залазить на дах, знімає дашок з димоходу, встановлює на трубу потужний вентилятор і висмоктує з труби сажу. Є пару недоліків такого способу: даний спосіб можна застосовувати тільки в печах і грубах, де пухнаста і пиловидна сажа. В інших випадках і на інші типи сажі даний спосіб не діє. І друге – вся сажа, яка висмоктується, рівномірно розпорошується на Ваш ділянку і ділянки Ваших сусідів.

Хімічна чистка

10-25%видалення сажі

Що не кажіть, але це все таки більше профілактичний засіб. Дієвим засобом для чищення димоходу цей спосіб назвати не можна. Так – воно міняє структуру сажі, але сажа нікуди не дівається. Вона як була, так і залишається на стінках димоходу. І якщо димохід забитий, то хімія в цьому випадку не допоможе.

ЯК МИ ЧИСТИМО ДИМОХОДИ

ВАРТІСТЬ ЧИСТКИ ВАШОГО ДИМОХОДУ

Основні фактори, які впливають на вартість чистки Вашого димоходу.

Стандартної ціни на чистку димоходу не існує як і не існує однакових димоходів.

Ось кілька питань на які ми хотіли б отримати відповіді.

 1. Від чого Ваш димохід: камін, піч або груба, твердопаливний котел?
 2. Із чого Ваш димохід: метал, цегла, кераміка і т.д.?
 3. Внутрішній діаметр димоходу? (якщо знаєте)
 4. Висота димоходу? (Приблизно)
 5. Наявність “ревізії”, “Сервісних лючків”, “сажотрусок”.

По телефону наш фахівець проконсультує вас по загальній вартості. Працюємо без вихідних з 09:00 до 21:00, Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

1. ЯК ЧАСТО ЧИСТИТИ?

Питання складне, на частоту впливає багато факторів: як часто, чим топимо, температура горіння. Давайте спробую відповісти коротко та чесно.

 1. Твердопаливні котли – один-два рази на рік.
 2. Каміни – один раз в три роки.
 3. Пічки та грубки – один раз в три-п’ять років.

Дані висновки зроблені виключно з нашого досвіду роботи з об’єктами, і дані періоди вказані до фактичної зупинки пристрою. Так що на прикладі грубки можна сказати так: працювати погано і з великою витратою дров з колосальною втратою ККД вона вже почне через два роки регулярної експлуатації, але повністю заб’ється через п’ять років.

2. НАВІЩО ЧИСТИТИ ДИМАР?

 1. Падіння ККД, збільшення витрати дров – це перший виклик, який свідчить про те, що потрібно задуматися про чищення
 2. Погана або зворотна тяга – найчастіше саме ці слова ми чуємо від своїх клієнтів. Це перша та найочевидніша ознака того, що димохід забився і перестав правильно працювати.
 3. З’явився неприємний запах сажі – саме цей запах попередить Вас про те, що вже пора почистити димохід.
 4. Займання димоходу – відбувається в разі, якщо Ви проігнорували попередні пункти та продовжили топити. Як наслідок – може згоріти будинок.
 5. Отруєння чадним газом – на жаль, це найсумніший розвиток подій. Про наслідки отруєння я говорити не буду, самі знаєте.

ВІДЕО ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

НАШІ КЛІЄНТИ

ДЕ МИ ПРАЦЮЄМО

Київ

Ірпінь

Бровари

Бориспіль

Буча

Чернігів

Українка

Вишневе

Вишгород

БЛОГ

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

М. КИЇВ УШИНСЬКОГО, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
ВИЇЖДЖАЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС В МЕЖАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ваше имя

Номер телефона