КОМПАНІЯ «ТРУБОЧИСТ – PRO»

Чистка димарів (Камінів, Котлів, Печей)

Працюємо 24/7

Майстер протягом 1-ї години

Будь-яка форма оплати

Працюємо 24/7

Майстер протягом 1-ї години

Будь-яка форма оплати

МИ ЧИСТИМО ВСЕ!

Кожна чистка має свої особливості. Компанія «Трубочист-Pro» допоможе Вам розрахувати вартість чистки саме вашого каміна, печі або котла.

КАМІНИ

ПЕЧІ ГРУБИ

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Залиште заявку на сайті та ми зв’яжемося з Вами протягом 15 хвилин

ТРИ ТИПИ САЖІ, ЯКІ ЗАСМІЧУЮТЬ ДИМАР

null

СИПУЧА АБО ПИЛОВИДНА

Даний тип сажі найчастіше зустрічається в грубах та пічках. Ця сажа за структурою нагадує або пил, або пух. Так як дана сажа має таку структуру, вона взагалі не схильна до впливу хімії, зате добре чиститься механічним, роторним способом. Але при чищенні даної сажі потрібно бути вкрай обережним. Чистку потрібно виконувати тільки із застосуванням пилососа для сажі. Ми Вам не рекомендуємо самостійно чистити грубки й пічки, в процесі чистки досить одного неправильного руху, і Вам доведеться робити ремонт у своєму будинку. Довірте чистку сажі професійним сажотрусам.
null

ТВЕРДА

Найчастіше утворюється в твердопаливних котлах, або котлах довгого горіння, печах булер`янах. Має або пористу структуру, що за відчуттями чимось нагадує пінопласт, або тверду структуру. Саме на цей тип сажі повинна впливати хімія, але, на жаль, не вся і не в тих кількостях, які вказані на упаковці. Ми самі для чищення котлів використовуємо хімію, найчастіше 1-2 кг на одну протопку. Після цього можна чистити і димар, і котел. Це засіб, який спрощує чистку, але не замінює її.

Тверда сажа не так добре чиститься як пиловидний. Бувають настільки забиті і накоксовані димарі, що їх буквально доводиться висвердлювати. В цьому випадку чистку димаря повинен виконувати професіонал.

null

РІДКА

Це найскладніший та найпроблематичніший вид сажі. Працювати з такою сажею вкрай складно. Зустрічається даний вид сажі в котлах довгого горіння, можна сказати всюди, де димар вже практично наглухо забитий, і диму вже нікуди виходити. Дим просочується через крихітний отвір в димоході, як наслідок він не може нагріти сам димар, і утворюється так звана «точка роси». Волога, що утворилася в димоході, стікає по стінках труби, залишаючи коричневі розводи – це рідка сажа, і всередині димоходу вона нагадує пластилін.

Буває таке, що не бере цю сажу жодна насадка, вони просто не працюють. Варіантів два: перший – чистка з розбором димоходу; другий – сушка димоходу з подальшою чисткою. Особливо остання процедура повинна проводитися професіоналом, інакше є всі шанси або зіпсувати димохід, або спалити будинок.

СПОСІБ ЧИСТКИ

Роторна чистка димоходу

Давайте розберемо способи чистки.  Їх, по суті, на даний момент три.

 • Роторна чистка димоходу
 • Хімічна чистка димоходу
 • Вакуумна чистка димоходу.

Вакуумна чистка: Сажотрус забирається на дах, знімає козирок з димоходу, встановлює на трубу потужний вентилятор та висмоктує з труби сажу. Є пару недоліків такого способу: даний спосіб можна застосовувати тільки в печах та грубках, де пухнаста та пиловидний сажа. В інших випадках та на інші типи сажі даний спосіб не діє. І друге – вся сажа, яку висмоктують, рівномірно розпорошується на Ваш ділянку і ділянки Ваших сусідів, перетворюючи білий сніг в чорний.

Хімічна чистка: Що не кажіть, але це все таки більше профілактичний засіб. Дієвим засобом для чищення димоходу цей спосіб назвати не можна. Так – вона змінює структуру сажі, але сажа нікуди не дівається. Вона як була, так і залишається на стінках димоходу. І якщо димохід забитий, то хімія в цьому випадку не допоможе.

Роторна чистка: Це той спосіб, який використовує наша компанія. Найефективніший і найдієвіший із способів очищення димоходів. Це спеціальна щітка, яка обертається в Вашому димоході зі швидкістю 2000 об / хв та прочищає Ваш димар від низу до верху. Переваги даного способу:

 1. Він працює для всіх типів димоходів.
 2. З усіма типами сажі.
 3. Не потрібно підніматися на дах.
 4. Дає можливість пройти і прочистити всі вигини в димоході.

Під даним описом ми виклали коротке відео, в якому Ви зможете побачити, як це відбувається.

ЯК МИ ЧИСТИМО ДИМАРІ

ВАРТІСТЬ ЧИСТКИ ВАШОГО ДИМОХОДУ

Основні фактори, які впливають на вартість чистки Вашого димоходу.

Стандартної ціни на чистку димоходу не існує як і не існує однакових димоходів.

Ось кілька питань на які ми хотіли б отримати відповіді.

 1. Від чого Ваш димар: камін, піч або груба, твердопаливний котел?
 2. Із чого Ваш димар: метал, цегла, кераміка і т.д.?
 3. Внутрішній діаметр димоходу? (якщо знаєте)
 4. Висота димоходу? (Приблизно)
 5. Наявність “ревізії”, “Сервісних лючків”, “сажотрусок”

По телефону наш фахівець проконсультує вас по загальній вартості. Працюємо без вихідних з 09:00 до 21:00, Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області.

ВІДЕО ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

1. ЯК ЧАСТО ЧИСТИТИ?

Питання складне, на частоту впливає багато факторів: як часто, чим топимо, температура горіння. Давайте спробую відповісти коротко та чесно.

 1. Твердопаливні котли – один-два рази на рік.
 2. Каміни – один раз в три роки.
 3. Пічки та грубки – один раз в три-п’ять років.

Дані висновки зроблені виключно з нашого досвіду роботи з об’єктами, і дані періоди вказані до фактичної зупинки пристрою. Так що на прикладі грубки можна сказати так: працювати погано і з великою витратою дров з колосальною втратою ККД вона вже почне через два роки регулярної експлуатації, але повністю заб’ється через п’ять років.

2. НАВІЩО ЧИСТИТИ ДИМАР?

 1. Падіння ККД, збільшення витрати дров – це перший виклик, який свідчить про те, що потрібно задуматися про чищення
 2. Погана або зворотна тяга – найчастіше саме ці слова ми чуємо від своїх клієнтів. Це перша та найочевидніша ознака того, що димар забився і перестав правильно працювати.
 3. З’явився неприємний запах сажі – саме цей запах попередить Вас про те, що вже пора почистити димар.
 4. Займання димоходу – відбувається в разі, якщо Ви проігнорували попередні пункти та продовжили топити. Як наслідок – може згоріти будинок.
 5. Отруєння чадним газом – на жаль, це найсумніший розвиток подій. Про наслідки отруєння я говорити не буду, самі знаєте.

НАШІ КЛІЄНТИ

 

ДЕ МИ ПРАЦЮЄМО

 
 

КОНТАКТИ З НАМИ

Залиште заявку на сайті і ми зв’яжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по вартості та способу очистки саме Вашого димоходу.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

М. КИЇВ УШИНСЬКОГО, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
ВИЇЖДЖАЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС В МЕЖАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВ’ЯЗКУ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

 +38(097) 887-09-88
 +38(050) 654-98-68
 +38(093) 595-05-48
 +38(044) 599-08-70

ПИШИТЕ НАМ  INFO@TRUBOCHIST-PRO.KIEV.UA