Дізнатись ціну

Ваше имя

Номер телефона

Чистка вентиляції від пилу в приватних будинках

Главная #Блог /

Чистка вентиляції від пилу в приватних будинках

Димохід в приватному будинку вимагає регулярного чищення та догляду. Продукти горіння осідають на його стінках, що з часом призводить до поганої тяги та ризику для життя мешканців будинку. Чистка димоходу допоможе уникнути ситуації, коли через токсичні продукти горіння люди отримували важке отруєння. Чимало й смертельних випадків. Тому, своєчасне очищення каміна, груби або печі – гарантія комфорту в будинку та безпеки його мешканців.

Чистка димоходу каміна, печі або котла: коли необхідна та як часто робити

Своєчасна чистка пічки дозволить запобігти не тільки погану тягу, але й пов’язаний з цим ризик для здоров’я. Краще рішення – виконувати профілактичне очищення мінімум раз на рік. Але якщо піч або камін використовуються інтенсивно, робити це краще двічі в рік. Ідеальний час – перед опалювальним сезоном та після нього.

Якщо чистка грубки не зроблено вчасно, в котлі, каміні або печі з’являється погана тяга. Перш за все, це відбивається на самій роботі опалювального обладнання – адже воно буквально забито. Крім цього, небезпека полягає в наступному:

  1. Вдихання продуктів горіння – це призводить до погіршення самопочуття та здоров’я.
  2. Зменшення тепловіддачі через шар сажі.
  3. Знос внутрішніх стінок димоходу – на ньому можуть з’являтися тріщини.
  4. Ризик загоряння сажі.

Варто пам’ятати, що чистка твердопаливного котла повинна проводитися частіше, адже на ньому сажа утворюється більш інтенсивно. Особливо, якщо для топки використовуються дрова смолистих порід дерева.

Професійна очистка димоходу: що ми пропонуємо?

Якщо вам потрібен сажотрус (Київ та область), наша компанія пропонує послуги з очищення димоходів печей, камінів, котлів. Наші фахівці видалять сажу зі стінок димоходів за допомогою одного з трьох методів – роторний, вакуумний, хімічний. Вибір конкретного варіанту залежить від ступеня засмічення та загального стану конструкції.

Наша компанія гарантує наступне:

  • Висока якість проведених робіт та відповідальність за отриманий результат.
  • Дотримання всіх вимог безпеки та стандартів.
  • Оперативний виїзд нашого співробітника для огляду димоходу.
  • Робота в зручний для вас час.
  • Вибір форм оплати.
  • Прийнятні ціни.

Для замовлення послуги ви можете залишити заявку у нас на сайті або звернутися по телефону. Ми готові допомогти вам 24 години на добу, 7 днів на тиждень! З усіх питань звертайтеся до наших співробітників – вони дадуть вам всю вичерпну інформацію!

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

М. КИЇВ УШИНСЬКОГО, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
ВИЇЖДЖАЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС В МЕЖАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ваше имя

Номер телефона

steroids for sale sexual health oral steroids hormones peptides