Дізнатись ціну

  Ваше ім'я

  Номер телефону

  Що робити коли повністю забитий димар

  Главная #Блог /

  Що робити коли повністю забитий димар

  Якщо повністю забитий димохід в опалювальному пристрої, будь-то котел, піч, камін, з’являється зворотна тяга або дим йде в будинок. Тут потрібно застосувати кардинальні заходи та чистити димохід.

  Але буває таке, що димохід забитий частково. Тоді ознаки не зовсім явні, але вони все-таки є.

  В першу чергу це буде проявлятися тоді, коли Ви розпалюєте пристрій. Спочатку буде з’являтися сильна зворотна тяга, потім буде пропадати у зв’язку з великою різницею в температурі. І Вам буде здаватися, що все добре працює.

  Не обманюйте себе!

  Накопичення сажі в димоході вже досить для того, щоб вона запалала, а 1 см шару сажі при горінні досягає температури під 1000 °C.

  Навіть утеплений димар не витримує цієї температури. Внутрішні стінки димоходу починають схлопуватися. Вогонь проникає через стики. Вата в самому димоході з товстого шару перетворюється в тонкий прошарок, а то і зовсім прогорає. Температура передається на зовнішні стінки димоходу. Зовнішня стіна спочатку стає червоною від високої температури, а далі запалюється все, що може горіти.

  Горіння сажі в димоході воістину страшне явище!

  Якщо у Вас твердопаливний котел і нержавіюча труба, яка виходить з котла поміняла свій колір — значить у Вас вже було мікрозагоряння.

  Не варто “грати з вогнем”. Потрібно проводити регулярне чищення димоходу, яку Ви можете замовити у професіоналів нашої компанії.

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Наші контакти

  Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

  ДЕ НАС ЗНАЙТИ

  М. КИЇВ УШИНСЬКОГО, 4
  ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
  ВИЇЖДЖАЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС В МЕЖАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   Ваше ім'я

   Номер телефону

   steroids for sale sexual health oral steroids hormones peptides