Дізнатись ціну

Ваше ім'я

Номер телефону

Специфіка чистки груби

Главная #Блог /

Специфіка чистки груби

Груба, твердопаливний котел і піч є досить одними з найскладніших приладів для чищення.

Специфіка чистки груби

Чистити будь-який димохід необхідно. У багатьох випадках сама конструкція підказує, як часто це має відбуватися.

Навіть якщо труба функціонує добре, немає гарантії, що на стінках труби немає сажі. Завдяки цьому не втратила свого значення тема того, як видалити з димоходу сажу і її відкладення, не втратило свого значення і донині.

Якщо не запобігти наростанню шару сажі в димоході, це може призвести до втрати тяги, що може стати причиною пожежі в приміщенні. Крім того, якщо не запобігти утворенню шару сажі в трубі, є ймовірність, що тяга може бути порушена, а отже ваш котел чи піч не будуть працювати так, як потрібно.

У наші дні може бути надзвичайно складно знайти професіоналів, які чистять димоходи. Тільки вони здатні виконувати відмінну роботу у важкодоступних місцях.

Професіонали оглядають стан всієї конструкції та очищають вигини труб. Досягти гідного результату і ретельно прочистити канали пічки (груби)  самостійно дуже важко.

Як почистити трубу від сажі?

Починаючи з двадцять першого століття, професія сажотруса, здається, зникла назавжди за причиною непотрібності. Всупереч цьому, вона збереглася і її дуже цінують. Насправді труба, в грубі або в піч це обладнання, яке найскладніше почистити.

Щоб правильно почистити димохід, потрібно найняти сертифікованого сажотруса. Він повинен розуміти наслідки очищення, а також особливості конструкції вашого приладу та труби.

Під час нашої роботи ми жодного разу не зустрічали двох ідентичних конструкцій. Тому можна з упевненістю сказати, що стандартний та шаблонний методи очищення тут недоречні.

Щоб встановлений димохід працював правильно, необхідно виконати ряд процедур, серед яких:

  • періодичний перегляд;
  • очищення;
  • профілактика.

Така робота вважається професійною і виконується за допомогою спеціального обладнання. Наприклад, до печі підключається спеціальний пилосос, щоб видалити сажу прямо з димоходу.

Існують обставини, за яких важливо найняти професійного трубочиста, зокрема наступні:

  • поверхня димоходу покрита товстим нальотом твердої сажі;
  • коли стінки каналу сильно пошкоджені;
  • утворений наліт неможливо видалити.

Можна стільки завгодно спалювати картопляні очистки чи горіхову шкаралупу, та це не дасть такого результату, як професійна чистка димоходу.

Часто конструкція печі передбачає багато поворотів , вузькі канали,та має багато важкодоступних  місць. В такому випадку ви ніяк не зможете почистити  групку самостійно. Зверніться до нашої компанії, та забудьте про всі проблеми!

Ми гарантуємо якісно почищену грубу від сажі та чисте приміщення після себе.

 

Щиро Ваш — «Трубочист-PRO»!

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

м. Київ вул. Ушинського, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
Виїжджаємо в зручний для Вас час в межах Києва та Київської області

Ваше ім'я

Номер телефону