Дізнатись ціну

Ваше имя

Номер телефона

Як почистити димар самостійно

Главная #Блог /

Як почистити димар самостійно

Доброго дня, друзі! У цій статті я опишу три типи пристроїв — грубка, камін, котел. І як почистити димар самостійно. І як завжди — наслідки, які виникають в процесі такої чистки.

Чистка сажі в пічці

Що може бути простіше. Хай вибачать мені за сарказм. Багато підходять до цього питання так: та що там чистити, наша бабця в селі віником чистила сажу і ми зараз почистимо. Сажотруски відкриємо і вигрібаємо всю сажу). Так, все вірно. Саме так ваша бабця це і робила, і робили це зазвичай навесні перед тим як білити хату. Потрусила сажу, побілила хату — зв’язок відчуваєте. Сажотруси це роблять із застосуванням спеціальних зольних пилососів, і роботи проводяться в певній послідовності, інакше косметичний ремонт вам забезпечений. Ах і так, хто все-таки зважився на цей сміливий вчинок, переконайтеся в тому, що ви зможете дістати сажу з переходів (верхні точки каналів печі).

Чистка сажі в каміні

Тут нічого «складного», купуємо гирку, йорж, мотузку, залазимо на дах і опускаємо всю цю нехитру конструкцію в трубу. При цьому не забудьте закрити або заклеїти портал каміна. Інакше вся сажа полетить в будинок. Сажа в камінах в більшості своїй пухка і чиститься добре. Про страховку не забуваємо — а то можна хвацько навернутися)

Чистка сажі в котлі

Ось тут я вас розчарую, почистити якісно димохідну трубу від котла буде вкрай складно без спеціального обладнання. Йоржик, гирка тут не працюють! Потрібна роторна система. Без неї, на жаль, ніяк. Це пов’язано з деякими чинниками

Котлова сажа має тверду структуру і щіткою не чиститься взагалі!

Димарі котлів в більшості мають вигини.

Це дійсно слушні поради по чистці димоходів. Кому незрозуміло — зателефонуйте, я про всі нюанси розповім через телефон. І не думайте, що ви у мене «забираєте хліб», я вам розповім як правильно зробити та не допустити глобальних помилок.

 

Щиро ваш — Трубочист!)

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

М. КИЇВ УШИНСЬКОГО, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
ВИЇЖДЖАЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС В МЕЖАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ваше имя

Номер телефона

steroids for sale sexual health oral steroids hormones peptides