Дізнатись ціну

Ваше имя

Номер телефона

Завершення опалювального сезону. Що ми рекомендуємо

Главная #Блог /

Завершення опалювального сезону. Що ми рекомендуємо

Завершення опалювального сезону: чому важливо чистити димохід та що рекомендують фахівці

Димар – це частина опалювального обладнання, де регулярно буде накопичуватися сажа. І навіть при здійсненні самостійного чищення за допомогою хімічних речовин, після закінчення зими краще подбати про обслуговування котла та димоходу.

Наближається кінець опалювального сезону, це говорить про те, що саме час очистити котел від смоли. І найкращим рішенням буде звернутися за допомогою до фахівців.

Чому важливо чистити димохід

Часто вихід з ладу опалювального обладнання пов’язано не зі складовими елементами, а з неправильним обслуговуванням або його відсутністю. Погана тяга в димоході може виникати в результаті накопичення смол та сажі після спалювання вологого вугілля, деяких видів деревини або сміття.

Все це призводить під час зимового сезону до зниження продуктивності опалювального обладнання та не тільки. Ситуація, коли забитий димохід, може викликати і такі неприємні моменти:

  • проникнення газів згоряння в приміщення;
  • горіння сажі в димоході призводить до виділення в атмосферу шкідливих речовин;
  • збільшення витрат палива.

Все, що може зробити користувач, щоб подібного не відбувалося – здійснювати очистку котла від сажі. Негайно звертатися до фахівців необхідно при появі:

  • зміненого кольору полум’я (темно-оранжевий);
  • темного густого диму;
  • зниження прохідності диму, після чого він потрапляє в приміщення.

Тому, очищення котла від смоли – необхідний захід, який необхідно здійснювати регулярно.

Що рекомендують фахівці

Компанія «Трубочист-PRO» рекомендує здійснити чистку димоходу після закінчення опалювального сезону. Фахівці готові прочистити трубу в лазні або в будь-якому іншому приміщенні.

Якщо ви не знаєте чим почистити трубу від сажі, то краще довірити цю справу фахівцям. Сажотруси готові виконати різні види чистки, які допоможуть в наступному опалювальному сезоні:

  • підвищити ефективність роботи котла;
  • запобігти аварійним ситуаціям;
  • знизити витрату палива;
  • набагато швидше здійснити всі види робіт в порівнянні з аварійною ситуацією.

Якщо вас цікавить питання видалення сажі з димоходу ніж почистити трубу від сажі звертайтеся до фахівців. Професіонали допоможуть подбати про обладнання та запобігти аварійним ситуаціям, які можуть відбутися в наступному опалювальному сезоні.

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і ми звяжемося з Вами протягом 15 хвилин. Наші фахівці проконсультують по ціні та способу чистки саме Вашого димаря.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

М. КИЇВ УШИНСЬКОГО, 4
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ з 08:00 до 21:00
ВИЇЖДЖАЄМО В ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС В МЕЖАХ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ваше имя

Номер телефона

steroids for sale sexual health oral steroids hormones peptides