Дізнатись ціну

  Ваше ім'я

  Номер телефону

  Що буває якщо не чистити сажу в трубі

  Подбайте про пожежобезпеки свого будинку прямо зараз

  Займання димоходу – досить поширене явище. А найстрашніше – що подібні випадки відбуваються несподівано.

  Практично кожен власник твердопаливних котлів, камінів або іншого обладнання ніколи не думає про те, що подібна ситуація станеться з ним. Але, якщо він не здійснює чистку сажі, то пожежа в трубі – це саме те, що чекає його вже в найближчому майбутньому.

  Опалювальні пристрої вимагає регулярного чищення в іншому випадку сажа, і продукти згоряння будуть накопичуватися на стінках димоходу і приводити до самих різних наслідків.

  Що може статися, якщо не здійснювати чистку

  Досить часто домовласниками не провадиться чистка димоходу, а це в свою чергу призводить до погіршення тяги і цілого ряду неприємних подій, з яких не тільки прямий шкоди людському здоров’ю, а й летальний результат.

  Можна виділити наступний сценарій розвитку того що буває якщо не чистити сажу в трубі:

  • вся сажа, яка накопичюється в димоході може спалахнути, а при поганій цегляній кладці все це може призвести до пожежі;
  • загоряння може також призводити і до зворотньої тяги, в результаті цього вогонь піде всередину приміщення та згасити
  • затушити пожежу буде досить важко;
  • якщо димохід вузький, то при загорянні та наявності вітру іскри можуть потрапити й на інші будинки.

  Якщо не здійснювати чистку, то рано чи пізно одна з даних ситуацій може статися з кожним домовласником. Тому, краще заздалегідь подбати про безпеку свого будинку і вжити всіх необхідних заходів.

  Які заходи варто вжити

  Щоб загорянь не відбувалося, необхідно:

  • споруджувати димохід з виконанням всіх існуючих норм;
  • димохідна труба повинна мати хороші теплоізоляційні властивості;
  • конструктивних вигинів краще влаштовувати якомога менше;
  • краще не використовувати ялинові і соснові поліна, а також виключити спалювання різного сміття.

  Але, навіть дотримання даних правил не гарантує пожежну безпеку, так як в першу чергу необхідно здійснювати регулярне чищення каміна.

  Якщо ви не знаєте, як чистити камін і димар, то все це ви можете довірити професіоналам.

  Компанія «Трубочист Про» готова за допомогою спеціалізованого обладнання виконати чистку димоходу. Фахівці зроблять все з урахуванням існуючих норм, що гарантує безпеку і продуктивну роботу опалювального обладнання.

  Завершення опалювального сезону. Що ми рекомендуємо

  Завершення опалювального сезону: чому важливо чистити димохід та що рекомендують фахівці

  Димар – це частина опалювального обладнання, де регулярно буде накопичуватися сажа. І навіть при здійсненні самостійного чищення за допомогою хімічних речовин, після закінчення зими краще подбати про обслуговування котла та димоходу.

  Наближається кінець опалювального сезону, це говорить про те, що саме час очистити котел від смоли. І найкращим рішенням буде звернутися за допомогою до фахівців.

  Чому важливо чистити димохід

  Часто вихід з ладу опалювального обладнання пов’язано не зі складовими елементами, а з неправильним обслуговуванням або його відсутністю. Погана тяга в димоході може виникати в результаті накопичення смол та сажі після спалювання вологого вугілля, деяких видів деревини або сміття.

  Все це призводить під час зимового сезону до зниження продуктивності опалювального обладнання та не тільки. Ситуація, коли забитий димохід, може викликати і такі неприємні моменти:

  • проникнення газів згоряння в приміщення;
  • горіння сажі в димоході призводить до виділення в атмосферу шкідливих речовин;
  • збільшення витрат палива.

  Все, що може зробити користувач, щоб подібного не відбувалося – здійснювати очистку котла від сажі. Негайно звертатися до фахівців необхідно при появі:

  • зміненого кольору полум’я (темно-оранжевий);
  • темного густого диму;
  • зниження прохідності диму, після чого він потрапляє в приміщення.

  Тому, очищення котла від смоли – необхідний захід, який необхідно здійснювати регулярно.

  Що рекомендують фахівці

  Компанія «Трубочист-PRO» рекомендує здійснити чистку димоходу після закінчення опалювального сезону. Фахівці готові прочистити трубу в лазні або в будь-якому іншому приміщенні.

  Якщо ви не знаєте чим почистити трубу від сажі, то краще довірити цю справу фахівцям. Сажотруси готові виконати різні види чистки, які допоможуть в наступному опалювальному сезоні:

  • підвищити ефективність роботи котла;
  • запобігти аварійним ситуаціям;
  • знизити витрату палива;
  • набагато швидше здійснити всі види робіт в порівнянні з аварійною ситуацією.

  Якщо вас цікавить питання видалення сажі з димоходу ніж почистити трубу від сажі звертайтеся до фахівців. Професіонали допоможуть подбати про обладнання та запобігти аварійним ситуаціям, які можуть відбутися в наступному опалювальному сезоні.

  Чому не можна допускати загоряння сажі в димоході

  Чому не можна допускати загоряння сажі в димоході?

  У процесі згоряння різних видів палива обов’язково виділяється особливий продукт – сажа. На перший погляд, вона здається звичайним безпечним сміттям, скупчуються в трубах. Але, у фахівців компанії «Сажотрус-PRO» абсолютно інша думка. Вони рекомендують регулярно чистити димохід, оскільки наліт з сажі є особливо небезпечним. Утворився нагар може легко спалахнути, і завдати непоправної шкоди майну, а також здоров’ю мешканців.

  Які наслідки загоряння сажі?

  Зазвичай горіння сажі є короткочасним, і триває трохи більше декількох секунд. Але, за цей час полум’я може створити багато неприємностей. У гирлі димоходу за кілька секунд спалахує справжній факел, який іноді супроводжується розлітаються іскрами.

  Таке явище може призвести до таких наслідків:

  • іскри, що вилітають з димоходу, можуть спровокувати пожежу;
  • спеціальний утеплювач, розташований в утеплювальної трубі повністю плавиться;
  • труба сильно нагрівається, в результаті чого опускається «точка роси», і засмічення димоходу відбувається швидше, ніж звичайно;
  • високі температури погіршують стан нержавіючої сталі, і провокують появу іржі;
  • чадний газ потрапляє всередину приміщення, що може привести до удушення мешканців;
  • при сильному вітрі іскри перекидаються на найближчі будівлі;
  • зворотна тяга істотно посилюється, і вогонь потрапляє всередину приміщення.

  Навіть якщо вогонь вдасться швидко погасити, це не виключає необхідність заміни обладнання або ж розтрат на відновлення функціонування печі або котла.

  Як запобігти загорянню сажі?

  Щоб не допустити займання нальоту з продуктів горіння, потрібно регулярно виконувати чистку димоходу. Таку послугу ви легко зможете замовити в компанії «Трубочіст- PRO». Фахівці нашої компанії виконують всі види чисток:
  • роторну;
  • хімічну;
  • вакуумну.
  У процесі виконання робіт використовуються лише перевірені засоби і якісні інструменти, які дозволяють ретельно очищати димохід. Регулярне виконання таких чисток не тільки запобігає загоряння сажі, а й істотно продовжує термін експлуатації пристроїв.
  Для уточнення всіх деталей виконання процедури або оформлення замовлення, вам досить залишити дані в заявці на сайті або зв’язатися з менеджерами по телефону.
  Наші співробітники завжди на зв’язку, тому ви швидко отримаєте відповіді на всі питання.

  Чистка вентиляції від пилу в приватних будинках

  Димохід в приватному будинку вимагає регулярного чищення та догляду. Продукти горіння осідають на його стінках, що з часом призводить до поганої тяги та ризику для життя мешканців будинку. Чистка димоходу допоможе уникнути ситуації, коли через токсичні продукти горіння люди отримували важке отруєння. Чимало й смертельних випадків. Тому, своєчасне очищення каміна, груби або печі – гарантія комфорту в будинку та безпеки його мешканців.

  Чистка димоходу каміна, печі або котла: коли необхідна та як часто робити

  Своєчасна чистка пічки дозволить запобігти не тільки погану тягу, але й пов’язаний з цим ризик для здоров’я. Краще рішення – виконувати профілактичне очищення мінімум раз на рік. Але якщо піч або камін використовуються інтенсивно, робити це краще двічі в рік. Ідеальний час – перед опалювальним сезоном та після нього.

  Якщо чистка грубки не зроблено вчасно, в котлі, каміні або печі з’являється погана тяга. Перш за все, це відбивається на самій роботі опалювального обладнання – адже воно буквально забито. Крім цього, небезпека полягає в наступному:

  1. Вдихання продуктів горіння – це призводить до погіршення самопочуття та здоров’я.
  2. Зменшення тепловіддачі через шар сажі.
  3. Знос внутрішніх стінок димоходу – на ньому можуть з’являтися тріщини.
  4. Ризик загоряння сажі.

  Варто пам’ятати, що чистка твердопаливного котла повинна проводитися частіше, адже на ньому сажа утворюється більш інтенсивно. Особливо, якщо для топки використовуються дрова смолистих порід дерева.

  Професійна очистка димоходу: що ми пропонуємо?

  Якщо вам потрібен сажотрус (Київ та область), наша компанія пропонує послуги з очищення димоходів печей, камінів, котлів. Наші фахівці видалять сажу зі стінок димоходів за допомогою одного з трьох методів – роторний, вакуумний, хімічний. Вибір конкретного варіанту залежить від ступеня засмічення та загального стану конструкції.

  Наша компанія гарантує наступне:

  • Висока якість проведених робіт та відповідальність за отриманий результат.
  • Дотримання всіх вимог безпеки та стандартів.
  • Оперативний виїзд нашого співробітника для огляду димоходу.
  • Робота в зручний для вас час.
  • Вибір форм оплати.
  • Прийнятні ціни.

  Для замовлення послуги ви можете залишити заявку у нас на сайті або звернутися по телефону. Ми готові допомогти вам 24 години на добу, 7 днів на тиждень! З усіх питань звертайтеся до наших співробітників – вони дадуть вам всю вичерпну інформацію!

  Чищення сажі

  Під твердим паливом маються на увазі пелети, брикети, дрова, вугілля.

  Чистка сажі повинна в кожному приладі проводитися з різною регулярністю.

  Якщо це піца-піч, мангал в ресторані — то очищення сажі потрібно проводити не рідше 1 разу місяць. Твердопаливний або пелетний котел — від 1 до 3 разів на опалювальний сезон. Каміни — рекомендуємо чистити 1 раз в сезон. Залежно від регулярності використання каміна, можна рідше або навпаки — частіше.

  Наші фахівці ефективно прочистять димохід, котел, камін, піч і дадуть свої рекомендації з приводу регулярності обслуговування Вашого опалювального приладу.
  Звертаючись до нас, Ви гарантовано отримуєте бездоганну якість робіт і чистоту приміщення.

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Що робити коли повністю забитий димар

  Якщо повністю забитий димохід в опалювальному пристрої, будь-то котел, піч, камін, з’являється зворотна тяга або дим йде в будинок. Тут потрібно застосувати кардинальні заходи та чистити димохід.

  Але буває таке, що димохід забитий частково. Тоді ознаки не зовсім явні, але вони все-таки є.

  В першу чергу це буде проявлятися тоді, коли Ви розпалюєте пристрій. Спочатку буде з’являтися сильна зворотна тяга, потім буде пропадати у зв’язку з великою різницею в температурі. І Вам буде здаватися, що все добре працює.

  Не обманюйте себе!

  Накопичення сажі в димоході вже досить для того, щоб вона запалала, а 1 см шару сажі при горінні досягає температури під 1000 °C.

  Навіть утеплений димар не витримує цієї температури. Внутрішні стінки димоходу починають схлопуватися. Вогонь проникає через стики. Вата в самому димоході з товстого шару перетворюється в тонкий прошарок, а то і зовсім прогорає. Температура передається на зовнішні стінки димоходу. Зовнішня стіна спочатку стає червоною від високої температури, а далі запалюється все, що може горіти.

  Горіння сажі в димоході воістину страшне явище!

  Якщо у Вас твердопаливний котел і нержавіюча труба, яка виходить з котла поміняла свій колір — значить у Вас вже було мікрозагоряння.

  Не варто “грати з вогнем”. Потрібно проводити регулярне чищення димоходу, яку Ви можете замовити у професіоналів нашої компанії.

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Як прочистити димохід

  Також часто ставлять таке питання: А чи можна прочистити димар самому (самостійно)?

  Ми відповідаємо: Так, можна, але ви повинні розуміти, з чим Ви можете зіткнутися.

  Почистити “віником” димар — неможливо. Природно Вам доведеться купити складальну систему або гирки зі щіткою.

  Набірна не професійна система для чищення димоходу обійдеться Вам близько 1 000 гривень. Використовувати її можна тільки в тому випадку, якщо у Вас пило видна сажа в димоході.

  Якщо у Вас твердопаливний котел довгого горіння, то чистка димоходу такої системи буде не ефективною.

  Другий спосіб має на увазі собою вилазь на дах і “кидання гирки зі щіткою” в димохідну трубу. Даний метод застосовується з покон віків, але працювати він може в тому випадку, якщо димохід прямий. Якщо димохід має технологічні вигини, то сама гирка на даних вигинах втрачає інерцію і стає неефективною.

  Ми вже не говоримо про те, що чистка димоходу — це досить брудна робота і Ви будете повністю забруднені сажею.

  Довірте краще цю роботу професіоналам!

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Чистка труби від сажі

  Саме цю систему використовують професійні сажотруси — гирки, мотузки, пластикові та металеві щітки ніколи не зможуть Вам відчистити накоксовану сажу в димоході, особливо якщо ми говоримо, що потрібно прочистити трубу від сажі твердопаливного котла довгого горіння.

  Найчастіше структура сажі в такому димоході подібна каменю. Його очистити можна спеціальної чіпкою насадкою, яка буде обертатися, розбиваючи сажу в димохідній трубі зі швидкістю 1500 об / хв, але потрібно враховувати той факт, що можна пошкодити сам димар і порушити його цілісність. Тому таку чистку краще довірити професіоналам.

  Професійні сажотруси компанії «Сажотрус – PRO» завжди готові прийти до Вас на допомогу.

   

  Щиро Ваш — «Трубочист-PRO»!

  Специфіка чистки груби

  Почистити грубу може тільки професійний сажотрус. Він повинен чітко розуміти наслідки чистки та конструктивні особливості пристрою Вашої груби.

  За той час, який ми працюємо, мені жодного разу не траплялося 2-х однакових груб.
  Шаблонний підхід в чищенні тут неприпустимий.

  Також хочеться сказати, що чистка груби повинна обов’язково проводитися із застосуванням зольного пилососа.

  Пило видна сажа, яка найчастіше присутня в грубі, має дуже сильну «летючість» і досить один раз «чхнути» – і Ви зробите ремонт у своєму будинку.

  Ми забезпечимо якісно почищену грубу від сажі та після себе — чисте приміщення.

  Щиро Ваш — «Трубочист-PRO»!

  Чистка твердопаливних котлів від сажі та смоли

  У твердопаливному котлі є теплообмінник — саме він відповідає за передачу температури від вогню у водяний теплоносій. В кожному котлі він різний за формою, але незалежно від того, що він завжди має різну конструкцію, він повинен регулярно чиститися.

  Оскільки наліт сажі в котлі призводить до більшої витрати дров, низькій тепловіддачі, а надалі і до досить швидкого засмічення димоходу, що у свою чергу тягне за собою зворотну тягу в димоході, запах сажі в приміщенні, конденсат і смолу, які сочаться зі стиків димоходу та котла.

  Саме регулярне очищення котла — це запорука того, що Ваш котел буде працювати з заявленим ККД і Ви зможете уникнути вищевказаних наслідків.

  Капітальна чистка котла димоходу проводиться 2-3 рази в сезон, а чистка теплообмінника котла — не рідше 1 разу на тиждень.

  Щиро Ваш — «Трубочист-PRO»!

  Причини поганої тяги в димоході

  Всі ці поняття, тим чи іншим чином вказують, що димохід забитий сажею. Найчастіше це відбувається поступово, практично непомітно, наростає сажа в димоході, при цьому звужуючи димохідний канал, до тих пір, поки він повністю не заб’ється.

  А виявляється це за такими факторами:

  Вам слід розтопити піч, при розпалюванні печі або котла весь дим йде в будинок.

  Для того щоб не було зворотної тяги потрібно регулярно чистити димохід.

  Таку чистку ми рекомендуємо проводити не рідше 1 разу на сезон.

  Чистка димоходу хімічними засобами («Поліно-Сажотрус»), порошками для чищення сажі — це, швидше за все профілактичні засоби, ніж ефективні способи очищення.

  Звертаючись в нашу компанію, Ви отримуєте якісно виконані послуги з чищення опалювального пристрою, а головне — тільки діючими та перевіреними методами, які усувають зворотну тягу.

  Щиро Ваш — «Трубочист-PRO»!

  2 способи почистити пічку

  Не завжди виходить почистити пічку від сажі. У багатьох печах відсутні ревізійні отвори, сажотруски, сервісні люки, дверцята тощо. І дістатися до каналів печі й інших деталей печі буває вкрай складно.

  У чищенні печі застосовується комбінований метод — це роторний спосіб із застосуванням зольного пилососа. Все це має на увазі, що саму грубку доведеться «викривати», але це того варте, і в результаті Ви отримаєте ідеально почищену піч від сажі.

  Також варто згадати, що існує ще один спосіб чистки печі — це вакуумний. У цьому випадку людина залазить на дах будинку, на димохід печі встановлює потужний вентилятор, який витягує сажу з печі.
  Цей спосіб недосконалий тим, що вся сажа, яка буде вилітати з димоходу, буде потрапляти на Ваш і сусідній дільниці, перетворюючи білий сніг в чорний.
  Крім того, даний спосіб працює лише в тому випадку, якщо у Вас в печі пило видна сажа.
  При інших типах сажі — даний спосіб використовувати не можна.

                                                                                               Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Як почистити димар самостійно

  Чистка сажі в пічці

  Що може бути простіше. Хай вибачать мені за сарказм. Багато підходять до цього питання так: та що там чистити, наша бабця в селі віником чистила сажу і ми зараз почистимо. Сажотруски відкриємо і вигрібаємо всю сажу). Так, все вірно. Саме так ваша бабця це і робила, і робили це зазвичай навесні перед тим як білити хату. Потрусила сажу, побілила хату — зв’язок відчуваєте. Сажотруси це роблять із застосуванням спеціальних зольних пилососів, і роботи проводяться в певній послідовності, інакше косметичний ремонт вам забезпечений. Ах і так, хто все-таки зважився на цей сміливий вчинок, переконайтеся в тому, що ви зможете дістати сажу з переходів (верхні точки каналів печі).

  Чистка сажі в каміні

  Тут нічого «складного», купуємо гирку, йорж, мотузку, залазимо на дах і опускаємо всю цю нехитру конструкцію в трубу. При цьому не забудьте закрити або заклеїти портал каміна. Інакше вся сажа полетить в будинок. Сажа в камінах в більшості своїй пухка і чиститься добре. Про страховку не забуваємо — а то можна хвацько навернутися)

  Чистка сажі в котлі

  Ось тут я вас розчарую, почистити якісно димохідну трубу від котла буде вкрай складно без спеціального обладнання. Йоржик, гирка тут не працюють! Потрібна роторна система. Без неї, на жаль, ніяк. Це пов’язано з деякими чинниками

  Котлова сажа має тверду структуру і щіткою не чиститься взагалі!

  Димарі котлів в більшості мають вигини.

  Це дійсно слушні поради по чистці димоходів. Кому незрозуміло — зателефонуйте, я про всі нюанси розповім через телефон. І не думайте, що ви у мене «забираєте хліб», я вам розповім як правильно зробити та не допустити глобальних помилок.

   

  Щиро ваш — Трубочист!)

  Дим затягує у вентиляцію

  Але потрібно сказати, що тут може бути дві причини:

  Перша — це «турбований» котел і забитий димохід. Котел виштовхує дим, а оскільки димар забитий, дим просочується через стики димаря і потрапляє до приміщення (або вентиляційну шахту, а потім потрапляє в приміщення). Все залежить від конструкції димоходу. Це завжди супроводжується сильною зворотною тягою котла.

  Друга — найчастіше відбувається без будь-яких порушень в роботі котла, каміна, печі. І раптом, ні з того ні з сього, з’явився дим в будинку.

  Найчастіше проблема криється в багатоканальному димоході. Це коли в одній трубі знаходиться і димар і вентиляційні канали, і це виведено на одному рівні. І тоді дим, що виходить з димоходу відразу потрапляє у вентиляційну шахту і затягує в будинок.

  Багато хто скаже, а чому раніше такого не було? Відповідь криється в атмосферному тиску і вітрі.

  Вихід простий: димохідну трубку треба підняти на один метр щодо вентиляційних каналів і проблема зникне.

   

  Щиро Ваш, «Трубочист-PRO»!

  Чистка димаря картопляним лушпинням

  Доброго часу доби! Якщо ви знайшли цю статтю, а тим більше прочитали її, значить не все втрачено і ви не зробили багато непотрібних дій.

  Ходить «легенда»:

  Картопляне лушпиння допомагає почистити димар від сажі!

  Насправді, це черговий міф, ні чим не обґрунтований.

  (Ах так, я особисто спалив 2 кг картопляного лушпиння у себе в котлі і НІЧОГО!)

  Так, є хімія для чистки димоходу, але вона дійсно працює, і по сажі це видно. Сажа стає більш пухкою та набуває коричневого або рудого відтінку. Але по суті, нікуди не зникає, як була на стінках димоходу так на них і залишається.

  З картопляним лушпинням взагалі ситуація незрозуміла, колір не змінився, сажа яка була – така і залишилася. Можна звичайно сказати – що раніше котлів не було, люди в печах і різко спалювали, їм допомагало.

  Добре, розберімось:

  Як допомагало?

  Що відбувалося з сажею?

  На який саме вид сажі виявлялося дієво?

  Куди поділася сажа?

  Що з нею відбувалося?

  Якщо ви отримали інші результати при спалюванні картопляного лушпиння — поділіться! Я буду дуже радий поспілкуватися з людиною, у якої щось об’єктивно вийшло. Але що б мені не говорили, застосувати вираз «почистити сажу картопляним лушпинням» напевно буде не зовсім правильно. Спалювання лушпиння, хімії, хімічного, або біологічного дуже далеко від слова чистка. Почистити сажу — це її видалити механічно (будь-яким іншим способом приклавши до нього зусилля). Якщо це зусилля не буде докладено, сажа чарівним чином не зникне.

  Не вірте в казки, користуйтеся – послугами сажотрусів!

  Як збільшити тягу в димарі, буржуйці або ж печі?

  Перший з них, це те, що перешкоджає даній тязі.
  Потрібно прибрати перешкоду, тобто його почистити. Коли димохід чистий, а тяга все одно не збільшилася, використовуємо інші способи.

  1. Збільшуємо висоту димаря (піднімаємо димохід). Це потрібно тоді, коли димар стоїть не високо над коником даху та йде зрив вітропотоку, що впливає на погану тягу в димоході.
  2. Установка дефлектора. Дефлектор — це нехитрий пристрій, він поділяється на кілька типів: статичний, флюгерний, та такий, що обертає. Всі вони служать одній меті — запобігти попаданню вітропотоку в димохід та збільшити тягу від 5 до 25%.
  3. Установка димососа. Незалежно від того, що це на перший погляд найдорожчий спосіб вирішення вентиляційної проблеми, але в кінцевому підсумку він може виявитися найдешевшим. Цей пристрій гарантовано збільшує тягу. Залежно від моделі та технічних характеристик, створюється потрібне розрядження в димоході. Досить простий в установці і використанні.

  Наша компанія має великий досвід у вирішенні даного питання. Фахівці знайдуть причину та запропонують оптимальний варіант вирішення проблеми.

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Погана тяга в димоході

  Це все говорить про те, що димохід забитий.

  Чиститися димохід повинен 1 раз в сезон. В європейських країнах є спеціальні служби, які це контролюють.

  У нас все це покладається на свідомість наших громадян, які використовують опалювальні прилади на твердому паливі.

  Чистка димоходу в першу чергу проводиться з двох причин:

  • тяга в димоході;
  • безпека.

  Сажа, що накопичилася в димоході прекрасно горить та може з загоряння в димоході перетворитися в пожежу у будинку, тому наша Вам порада, не варто ставитися до цієї регулярної процедури недобросовісно.

  Систематично проводьте обстеження своїх опалювальних приладів.

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Як чистити трубу в бані

  Банна піч, незалежно від того, що вона має компактні розміри — досить складний пристрій і, на жаль, не всі виробники банних печей роблять ревізійні отвори для чищення. Найчастіше лазневі печі та труби в лазнях забиваються не сажею, а попелом.

  Це пов’язано в першу чергу з високою температурою роботи даного пристрою.

  Банна піч повинна чиститися 1 раз в сезон. При цьому розвантажуються та перемиваються всі камні. Дістається все сміття.

  В цей же час проводиться ретельне обстеження на предмет “прогарів” та корозії. Якщо банна піч використовувалася в “громадських” лазнях, то термін використання такої печі не більше 5 років. В не залежності від виробника. При приватному використанні термін експлуатації набагато більший, але при цьому потрібно не забувати регулярно проводити чистку димоходу банної печі.

  І Ваша банька завжди буде дарувати радість та задоволення.

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  Як почистити труби твердопаливного котла від смоли

  Якщо ми говоримо, що в твердопаливному котлі з’явився глянсовий смоляний наліт —  це говорить про те, що димар вже забитий.

  В першу чергу потрібно прочистити димар, а потім проводити так званий “прожиг котла”. Але потрібно враховувати той факт, що смола може знаходитися не тільки в лотку, але і в трубі, та має пластичну структуру, що робить чистку ланцюгами не ефективною.

  В цьому випадку є три способи:

  1. Пробиваємо отвір в самому димоході, а потім на високій температурі нагріваємо сажу (робимо сухою, придатною для чищення).
  2. Якщо трубу димоходу можливо зняти, то вона знімається, розбирається та чиститься по-секційно.
  3. Прожиг димоходу. Даний спосіб рекомендуємо використовувати людям, які ніколи з цим не стикалися. Він полягає в тому, що підпалюється сажа в димоході. Тільки сажотрус-професіонал з великим досвідом може робити цей процес контрольованим.

  У всіх інших випадках це може призвести до пожежі в Вашій оселі.

  Чистка смоли в димоході —  це завжди “виклик” для сажотруса.

  Компанія “Сажотрус-PRO” має багаторічний досвід у вирішенні даних завдань, тисячі вдало почищених димоходів. У нас працюють тільки професіонали.

   

  Щиро Ваш – «Трубочист-PRO»!

  steroids for sale sexual health oral steroids hormones peptides